Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL’A FOTOĞRAFLI TEŞEKKÜR

UYSAL’A FOTOĞRAFLI TEŞEKKÜR

Karadeniz Ereğli Belediyesi’nin Uzpazarı Caddesi’nde yaptığı kaldırım genişletme, ışıklandırma, çiçeklendirme ve asfalt çalışmasından çok mutlu olan bir grup esnaf, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a teşekkür ederek caddeden çekilmiş bir fotoğrafı makamında hediye etti.

Yıllardır girilmeyen caddenin belediyenin yaptığı çalışmayla şeklinin değiştiğini ve güzelleştiğini belirten esnaflar, Ereğli’ye dışarıdan gelenlerin de caddeyi çok beğendiklerini ifade etti.

Esnaflar adına konuşan Belediye Meclis Üyesi ve İşadamı İhsan Yazıcıoğlu, “Başkanım bu çalışma hem vatandaşı hem de bu caddede ticaretle uğraşan tüm esnafımızı memnun etti.

Belediye olarak yaptığınız çalışmalar ve eski postane binasının yeri üzerine yaptığınız park ve çiçeklendirme de buraya ayrı bir hava kattı. Aydınlatma lambalarına taktığınız çiçekler ise herkes beğeniyor.” dedi.

Başkan Uysal’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, belediye olarak vatandaşın ve esnafın rahatı ve memnuniyeti için her türlü çalışmayı yapacaklarını belirterek pazaryerinde de kaldırım ve trafik düzenlemesi çalışmalarına başlayacaklarını kaydetti. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın