Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÜNLÜ SANATÇIDAN MESAJ VAR !

ÜNLÜ SANATÇIDAN MESAJ VAR !

Arzu ile Devri Alem`e konuk oldu


 

90’lı yılların sevilen sesi Reyhan Karaca, yeni şarkısı “Bi’şey Olmaz”ı Ereğli FM canlı yayınında anlattı. Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’in hazırlayıp sunduğu Arzu ile Devri Alem Programına konuk olan Karaca, canlı yayındaki sözlerine yaşanan afet nedeniyle Ereğli’ye geçmiş olsun dileklerini ileterek başladı.

Ereğli ve Türkiye’nin birçok noktasında sorunlar yaşadık. Hazırlıksız yakalandık. Yaşanan doğal bir  afet. İnşallah akıllanırız. İnşallah doğayı sevmeyi öğreniriz. ”diyen Karaca, “Bu aralar fazla sınandık. Doğal afetler, Depremler, yangınlar, salgın hastalıklar .Gerçekten çok  büyük sınavlardan geçiyoruz. Birbirimize sarılarak, birbirimizin yaralarını sararak güzel günler göreceğimizi umut ediyorum.2024 hepimize iyi gelsin inşallah.” dedi.

Yeni şarksı “Bi’şey olmaz” ın güzel bir ekip çalışması olduğunu söyleyen Karaca, “Herkes aynı şeye evet, aynı şeye hayır diyor. Sonunda da böyle güzel sonuçlar alıyoruz.diyen Karaca, “Tekin’in sorusu üzerine “90 ‘lı yıllar her açıdan güzeldi. Şimdi kıymetini daha iyi anlıyoruz. Nesilden nesile bu şarkıları taşımışız.”şeklinde konuştu.

Söyleşinin devamını dinlemek  için tıklayın..

ÜNLÜ SANATÇIDAN MESAJ VAR !

Arzu ile Devri Alem`e konuk oldu

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük1
hayran1
üzgün1
şaşkın0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo