Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÜNİVERSİTE, HABERİ YALANLANDI: ÖYLE BİRİSİ YOK

ÜNİVERSİTE, HABERİ YALANLANDI: ÖYLE BİRİSİ YOK

Zonguldak’ta bir öğretim üyesinin öğrenciye kafa attığı iddiaları üzerine dekanlık tarafından soruşturma başlatıldığı bildirildi.


İHA’nın haberine göre, BEÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Enes D.’nin sınıftaki arkadaşlarıyla birlikte bir kafede oyun oynadığı sırada gençlerden birisinin oyun sırasında küfür ettiği iddia edildi. Bunun üzerine yan masada öğretim üyesi olduğu öne sürülen O.Y’nin, yanına gittiği küfür eden gencin kulağını çektiği belirtildi. Olayın büyümesi üzerine ise O.Y.’nin kendisine de kafa attığını iddia eden Enes D. ise polis merkezine giderek O.Y.’den şikayetçi oldu.
Dekanlık soruşturma başlattı
Olayın ardından Mühendislik Fakültesi Dekanlığı tarafından soruşturma başlatıldı. Fakültede O. Y. isminde bir doçentin bulunmadığı ifade edilen açıklamada, şöyle denildi:
“Cumartesi günü bazı gazetelerde fakültemiz öğretim üyesi olduğu iddia edilen O. Y. isimli bir doçentin şehrimizdeki bir mekanda öğrencilere kafa attığını iddia eden tek taraflı bir haber yayınlanmıştır. Öncelikle fakültemizde o isimde bir doçent bulunmamaktadır. Bununla birlikte tüm camiamızı yaralayan böyle bir haberin gerçek olup olmadığı hususunda dekanlığımızca inceleme başlatılmıştır. Soruşturmanın neticesinde sorumlular hakkında gerekli disiplin tedbirleri uygulanacaktır.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın