Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ULAŞIMDA MEMNUNİYET ANKETİ!.

ULAŞIMDA MEMNUNİYET ANKETİ!.

Ereğli Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Özel Halk Otobüsleri, Taksi ve Servis araçları hizmetlerinden halkın memnuniyet durumlarını anket çalışmasıyla tespit ediyor.

Ereğli Belediyesi resmi internet sitesi www.kdzeregli.bel.tr de yer alan habere göre, Kdz. Ereğli Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak, toplu taşıma hizmetlerini yürüten Özel Halk Otobüsleri, Taksi ve Servis Araçları çalışmalarından halkın memnuniyet durumu yapılan anket çalışmasıyla belirleniyor.

Ulaşım Hizmetleri ve Zabıta Müdürlüğü işbirliğiyle oluşturulan ekipler, halkın yoğun olduğu şehir merkezi, Alışveriş Merkezi ve Sahil bandında stant açarak memnuniyet anketi düzenledi.

Her meslek dalı ve yaş grubundan 500 kişiye, ’Toplu taşıma araçlarının güzergâhları, vatandaş-şoför ikili diyalogları ve trafik kurallarına uyulup uyulmadığı’ soruları yöneltildi.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü vatandaşların şikâyet ve isteklerine yönelik yapılan anket sonuçlarını dikkate alınarak, toplu taşımada daha iyi hizmet verilmesi adına çalışmalar yürütecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın