Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TUTUKLANDI !.

TUTUKLANDI !.

Ereğli ‘ye bağlı Karakavuz köyünde amcası Dursun Atan’ı av tüfeği ile vurarak öldürdüğü iddia edilen Ali Atan, tutuklandı


Dün akşam saatlerinde ilçeye bağlı Karakavuz köyünde meydana gelen olayda, iddiaya göre alkollü bir şekilde Amcası Dursun Atan’ın evine geldi.

Burada amcası Dursun Atan’dan patpat olarak adlandırılan tarım aracını isteyen Ali Atan, amcasının ‘Alkollüsün seni ben bırakırım’ sözünün üzerine sinirlenerek tartışamaya başladı. Tartışmanın sonunda ise yanında getirdiği amcası Dursun Atan’ı başından vuran Ali Atan, olaydan sonra kaçtı. 

Olaydan yaklaşık 5 saat sonra Jandarma ekiplerinin çalışması sonucu yakalanan Ali Atan götürüldüğü Jandarma komutanlığında ifadesi alındı. İfadesi tamamlanan Ali Atan, Jandarma Asayiş Komando ve Jandarma timlerinin geniş güvenlik önlemi altında adliyeye getirildi. Ali Atan mahkeme girişinde gazetecilerin ‘Neden öldürdünüz’ sorusuna ‘Kaza’ diye cevap verdi.

 96 ayrı suç kaydı olduğu öğrenilen Ali Atan, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Beycuma cezaevine gönderildi.

Bu arada Karakavuz Akçaotluk Cem Evinde kılınan cenaze namazı sonrası Dursun Atan'ın cenazesi köy mezarlığında  son yolculuğuna uğurlandı.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün3
kızgın3
hayran1
şaşkın1
gülücük0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın