Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TUTUKLANDI!.

TUTUKLANDI!.

Ereğli `de iki kişi arasında ki tartışmada Fadıl Ö., Ogün B. yi boynundan vurarak yaralamıştı. Fadıl Ö. emniyetteki ifadesinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.


Dün sabah saat 08.30 sularında Gülüç beldesinde bir akaryakıt istasyonunda meydana gelen olayda, sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı aralarında husumet bulunan Ogün B. (24) ile akaryakıt istasyonunda çalışan Fadıl Ö., ilk olarak telefonda tartışmış, yaşanan tartışmanın ardından Ogün B. akaryakıt istasyonuna giderek Fadıl Ö. ile tartışmaya devam etmişti. Tartışma sırasında silahını çeken Fadıl Ö., Ogün B. Yi boynundan vurarak yaralamıştı. Olaydan sonra Fadıl Ö. olay yerinden kaçarken, Ogün B. ise sivil araçla özel Echomar hastanesine kaldırıldı.

 Burada ilk müdahalesi yapılan Ogün B. yaklaşık 3 saat sonra Bolu İzzet Baysal Üniversite hastanesine sevk edilirken, olaydan sonra kaçan Fadıl Ö. ise polis tarafından kullandığı silah ile birlikte Alaplı ilçesinde yakalanmıştı. Fadıl Ö. emniyetteki ifadesinin tamamlanmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Beycuma Kapalı Cezaevine gönderildi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın