Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TURNUVAYA KATILIM BAŞVURUSU SÜRÜYOR

TURNUVAYA KATILIM BAŞVURUSU SÜRÜYOR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Biri Zonguldak diğeri ise Antalya’da olmak üzere iki ayrı satranç turnuvası yapılacağı bildirildi.
Ereğli Satranç Eğitim Merkezi’nden (ESEM) alınan bilgiye göre, 2018-2019 Zonguldak Kadınlar İl Birinciliği Satranç Yarışması 16-17 Şubat tarihleri arasında Zonguldak Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Burada derece elde eden sporcular, 2 - 9 Mart tarihleri arasında Antalya Aska Lara Otel'de yapılacak Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası’na katılmayı hak edecek.
Turnuvaya katılmak isteyen sporcuların http://zonguldak.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form?layout=girisform&tid=179 adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabileceği kaydedildi.
ESEM DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI
Öte yandan, Karadeniz Ereğli satranç Eğitim Merkezi’nde ikinci dönem kayıtlara devam edildiği bildirildi.
Satranç eğitiminin sevgi ve şefkat başta olmak üzere en modern eğitim araçları ile eğlenceli ve disiplinli bir şekilde verildiği belirtildi. Buradaki amacın, satranç ile çocukları ve gençleri hayata hazırlamak olduğu ifade edilerek şöyle denildi:
“4 yaş ve üzeri tüm çocuklar ile gençlere her seviyede satranç eğitimi verilmektedir. Yeni başlayanlar, orta düzey, ileri düzey ve akademi gruplarına istediğiniz zaman kayıt yaptırabilirsiniz. Kursların yanı sıra isteğe bağlı olarak özel satranç dersleri de verilmektedir.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın