Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Türkiye 3 Bant Bilardo Türkiye Kupası

Türkiye 3 Bant Bilardo Türkiye Kupası

Türkiye 3 Bant Bilardo Türkiye Kupası


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, Türkiye 3 Bant Bilardo Türkiye Kupası 2. Etabına katılacak sporcular, son antrenmanlarını ilçedeki Üstün Bilardo Salonu’nda sürdürüyor.
Türkiye Bilardo Federasyonunca organize edilen ve Ankara’nın Keçiören İlçesindeki Taha Akgül Spor Salonu’nda Salonunda Erkekler, Bayanlar, Gençler ve Veteranlar kategorilerinde 1-13 Ekim tarihleri arasında yapılacak müsabakalara yaklaşık 1500 sporcu katılıyor.
Ereğli’deki sporculardan Fikri Kapan, ilçeden yaklaşık 10 sporcunun turnuvaya katılmaya hak kazandığını belirterek, “arkadaşlarımız, kendi aralarında ve bireysel çalışmaları ile turnuvaya hazırlanıyorlar. Zonguldak ve ilçelerinden de yüksek katılım sağlanan turnuvada birçok sporcumuzun önemli başarılar elde etmesini bekliyoruz. Bu vesileyle, ilçemizdeki sporcularımıza desteklerinden dolayı sayın Sude denizcilik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Ünlüer’e teşekkür ediyoruz” dedi.
Geçtiğimiz günlerde Zonguldak’ta tamamlanan 2. Etap İl Birinciliğinde Şampiyonluğu ulaşan Serdar Berber de, antrenmanlarını Üstün Bilardo Salonu’nda sürdürüyor. Sporculardan bazıları ise antrenman sonrası birlikte hatıra fotoğrafları çektirdiler.
30 Eylül Pazartesi günü yereler yönetimi ziyaret edecek olan sporcular, Federasyonca gün ve saatleri belirlenen çizelgeye göre, ilçeden ayrılacaklar.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın