Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TÜRK YILDIZLARI, EREĞLİ’DE!.

TÜRK YILDIZLARI, EREĞLİ’DE!.

27-28-29 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında Karadeniz Ereğli’de gösteri uçuşu yapacak olan Türk Yıldızları ekibi, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

Türk Yıldızları Tim Lideri Yüzbaşı Osman Yığcı, Basın ve Halkla İlişkiler Subayı Üsteğmen Selim Şensoy ve Basın ve Planlamadan Sorumlu Komutan Kıdemli Başçavuş Celal Erdemir, ilçedeki uçuşun detaylarına ilişkin Başkan Uysal’a ilgili bilgi verdi.

Ereğli sahilinde 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat 15.00’te başlayacak olan gösteriyi izleyecekler için toplanma alanı, Amfi Tiyatro ve Sarıkamış Anıtı civarı olarak belirlendi.

Gökyüzündeki Milli Takımımız olarak bilinen Türk yıldızlarıyla gurur duyduklarını ifade eden Başkan Uysal, sadece Ereğli’yi değil tüm bölge halkını gösteriye davet ederken, gösteri uçuşu ile ilgili hazırlıklarımız sürüyor. Bu görsel şölenin daha da renklenmesi adına hazırladığımız 25 bin Türk bayrağı gösteri öncesi halkımıza dağıtılacak” dedi.

Türk Yıldızları Tim Lideri Yüzbaşı Osman Yığcı’da, 7 jet uçağının gösteri yapacağını vurgulayarak bu heyecanı Ereğli halkı ile paylaşacak olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın