Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TSO’DAN SERTİFİKA TÖRENİ!..

TSO’DAN SERTİFİKA TÖRENİ!..

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından , Batı Karadeniz Kalkıma Ajansı (BAKKA) işbirliğinde gerçekleştirilen “Üyelerimizin Dış Ticaret Yeteneklerinin Geliştirilmesi ve Dış Ticaret Faaliyetlerine Yeni Firmalar Kazandırılması” başlıklı proje kapsamında, 1 ay süren 48 saatlik İhracat Eğitimine Oda üyeleri tarafından büyük bir ilgi gösterildi ve Ekim ayı içerisinde eğitim tamamlandı.

Çarşamba günü TSO Oda Hizmet Binasında gerçekleştirilen sertifika töreni ile üyelerine sertifikaları takdim edildi. TSO Genel Sekreteri Gündüz ACAR ’ın açılış konuşması ile Eğitmen Dış Ticaret Uzmanı Sayın; Şefik Ergönül’ün konuşmasının ardından Dama Teknoloji Firması Yetkilisi Uğur ÖZKAN  katılımcılar adına söz alarak kürsüye çıktı. TSO Yönetimine ve Eğitmen Şefik Ergönül’ e teşekkür ederek konuşmasına başlayan Uğur ÖZKAN, eğitimin son derece verimli geçtiğini ve Dış Ticaret konusunda çok önemli kazanımlar elde ettiklerini belirtti.

Kdz.Ereğli TSO Başkan Yardımcıları; Sertan YALÇIN ve Selçuk İNCEOĞLU ile Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet ÇİVİCİ’nin katıldığı sertifika töreninde, konuşmaların tamamlanmasını müteakip sertifika törenine geçildi. Eğitmen Sayın Şefik Ergönül ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından katılımcılara sertifikaları takdim edildi. Üyelerden gelecek talepler doğrultusunda bu eğitimleri devam etmesi konusunda varılan mutabakat çerçevesinde , çok yakın bir zamanda yeni bir proje de  Eğitmen Sayın; Şefik Ergönül ile beraber olacakları müjdesi verildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın