Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TSO EĞİTİM PROGRAMINA KATILDI

TSO EĞİTİM PROGRAMINA KATILDI

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından belirli aralıklarla düzenlenen meclis üyelerine yönelik Eğitim ve Bilgilendirme Programına katıldı. 

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar TETİKER,  Meclis Başkanı Faruk YAZICI, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Sertan YALÇIN, Selçuk İNCEOĞLU, Yönetim Kurulu üyeleri; Hasan YAVUZ, Mehmet ÇİVİCİ ve Meclis Başkan Yardımcısı Sibel DEMİRÇİN, Meclis Katibi; Aynur COŞKUN, Meclis üyeleri; Mustafa Naci YALÇINKAYA, İlhan YAZICIOĞLU, Ahmet Fikri KIZMAZ, Sıtkı KULOĞLU  TOBB’un Ankara’daki merkezinde yapılan Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı’na katıldı.

TOBB ikiz kulelerde gerçekleştirilen ve 3 gün süren Eğitim ve Bilgilendirme Toplantısı’nda ilk gün programında TOBB’un kurumsal yapısı ve TOBB’un iştiraklerinden nasıl yararlanılacağı, Teşviklerden nasıl yararlanılacağı, sunumu yapılırken, ikinci gün programında ise çeşitli Kişisel eğitim programları ve tanıtım gezileri yer aldı. 

 

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri, TOBB’un kurumsal yapısı, Dünya’yı etkileyen küresel trendler, Türkiye Ekonomisi, Etkili yönetim becerileri, Protokol kuralları, İşletme ve yönetim fonksiyonları, kurumsallaşma ve bunun gibi birçok program içeriğinden oluşuyor.365 Oda ve borsalardan  10 bine yakın meclis üyesinin bilgilendirilmesi projesinin, Odalar ve Borsalar  Birliği tarihinde bir ’ilk’ olduğunu vurgulandı. Meclis üyelerinin kendi bölgelerinin ve mesleklerinin temsili noktasında olduğuna işaret ederek, bu anlamda bilginin büyük önem taşıdığını anlattıldı. Üç gün süren bilgilendirme seminerleri pazar günü son buldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın