Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“Trafikte patpata izin yok, bağlanacak”

“Trafikte patpata izin yok, bağlanacak”

Trafiğe açık alanda kullanılan patpatlar bağlanacak...


Düzce Valisi Zülkif Dağlı tarım aracı olan ve trafikte ulaşım için kullanın pat pat tabir edilen araçlar için “Trafiğe açık alanda kullanılan patpatları bağlayacağız” dedi. 
Vali Dağlı, sıkça kullanılan çıkardığı sesten ötürü ise halk söylemi ile pat pat olarak bilinen araçlar için konuştu. Vali Dağlı, trafikte pat patlara asla izin vermeyeceklerini söyledi. 
“Vatandaşın can güvenliği bize emanet”
Vali Dağlı, şunları kaydetti:
“Patpatlarla ilgili 10 gün önce bir açıklama yaptık. Çünkü o gün yine ölümlü bir kaza yaşandı maalesef. Patpatlar ile ilgili mücadelemiz devam edecek. Bu bir tarım aracı karayoluna çıkması yasak olan bir araç. Vatandaşlarımız maalesef bunu toplu ulaşım aracı olarak kullanmak istiyorlar. Özellikle köylerden ilçe merkezine gelirken 3-5 kişi üzerine binip geliyorlar. Bunlara kesinlikle müsamaha göstermiyoruz. Bu sezon tarım alanı dışında kullanılan, toplu ulaşım amaçlı trafiğe açık alanda kullanılan patpatları bağlayacağız. Bizde vatandaşlarımızın can güvenliğini korumak için buradayız. Vatandaşlarımız can güvenliğinden biz sorumluyuz, onun için müsaade etmeyeceğiz” ifadelerinde bulundu. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
üzgün1
gülücük0
şaşkın0
kızgın0
Ömer Bayram

18 Haziran 2019 - 17:48

VALİ BEY O ZMAN KÖYLERE KANATLI UÇAK GÖNDERSİN rnBAĞLANACAKMIŞ NE BAĞLIYOR MİLLET BAĞ BAHCEDEN MAHSULÜNÜ SIRTINDAMI GÖTÜRECEK VALİ BEY 1 HAFTA KÖYDE KALSINDA ÇALIŞSIN MİLLETİN HALİNDEN ANLAR O ZMAN

Yorum Yazın