Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TRABZON’DAN GETİRDİLER!..

TRABZON’DAN GETİRDİLER!..

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’ne gelen TIR’da, Trabzon yöresine ait ürünlerin satışa sunulduğu bildirildi.

Ortaklardan Aksoy, Sahil bandında TIR üzerinde oluşturdukları stantta Hakimiyet’e yaptığı açıklamada, Trabzon Valiliği’nin, bölgelerindeki ürünlerin Türkiye genelinde daha iyi tanınması amacıyla böyle bir organizasyon başlattığını söyledi.
Aksoy, bu doğrultuda ortağı Yaşar Ateş ile birlikte, firmalarındaki biri ürünlerin satışa sunulduğu TIR ile 3 lojistiği sağlayan araçla yola çıktıklarını belirterek, şöyle dedi:
“Valiliğimiz, aynı zamanda Trabzon’da üretilen yiyecek ve kullanım gereçlerinin insanlar tarafından daha iyi tanınması ve anlaşılması için böyle bir kampanya başlattı.
Başladığımız gezilerden beşinci durağımız olan Ereğli’de standımızı açmamızla birlikte yoğun ilgi ile karşılandık. Satışa sunduğumuz ürünler arasında Türkiye’de, hatta dünyada ünlü Sürmene Bıçağı gibi gereçler de yer alıyor. Dut Pekmezi, Duttan yapılmış pestil kömesi, gerçek Trabzon tereyağı, çay grubumuz, Trabzon’a özgü fındık grubumuz, meşhur Akçaabat Köftemiz, Peynir çeşitlerimiz, kuymak, kavurma, bal grubumuz, beton helvamız bire bir orijinal ürünler bulunan standımızda, ekmek gibi günlük tüketilecek yiyecekleri de lojistik araçlarımızla Trabzon’dan getirebiliyoruz. 
Statta yer alan ürünler arasında yine bölgemizdeki fabrikalarda üretilenler de yer alıyor. Standı açmamızla birlikte gelen müşterilerimizden yarım kilo ürün alanların, bir sonraki gün 5 kilo daha almaya geldiğine şahit oluyoruz. Bu da bizi memnun ediyor. 29 Mart Pazar Günü’ne kadar Ereğli’de açık olacak standımız daha sonra belirlenen program doğrultusunda ülke gezisini sürdürecek.”

 

TRABZON’DAN GETİRDİLER!..

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo