Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TESLİM OLDULAR!..

TESLİM OLDULAR!..

Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde çıkan silahlı kavgada annesi ve kız kardeşini öldürdüğü, akrabalarından 5 kişiyi yaraladığı iddia edilen Erol Ş. (52) ile oğlu Erdinç Ş, jandarmaya teslim oldu.

Alınan bilgiye göre, Darıyeri Mengencik köyünün Hacı Mehmet Mahallesi’nde, Esma Ş. (70) ve kızı Hanife Ş’yi (47) öldürdükleri iddiasıyla aranan Erol Ş. ile oğlu Erdinç Ş’nin yakalanması için bölgedeki ormanlık arazide çalışma başlatıldı.

Özel eğitimli jandarma iz takip köpeği "Ekin"in de kullanıldığı aramalar sürerken, Erol Ş. ve Erdinç Ş’nin İl Jandarma Komutanlığına giderek teslim olduğu öğrenildi.

Tarafların, geçen yıl fındık bahçesinde jandarma gözetiminde hasat yaptığı belirtildi.

Darıyeri Mengencik köyünün Hacı Mehmet Mahallesi’nde, Esma Ş. ile uzun yıllardır fındık bahçesindeki mahsulü toplama konusunda anlaşmazlık yaşadığı belirtilen oğlu Erol Ş. (52) ve torunu Erdinç Ş. arasında tartışma çıkmıştı. Erol Ş’nin, tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine yanında getirdiği pompalı tüfekle bahçede fındık toplayan annesi Esma Ş. ve kız kardeşi Hanife Ş’yi vurarak öldürdüğü, diğer kız kardeşi Hatice T. (49) ile yeğenleri Aykut Ş. (26), Türkan Ş, Yasemin T. (16) ve Yeliz Y’yi (34) yaralayarak, oğlu Erdinç Ş. ile kaçtığı iddia edilmişti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın