Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TELLER YERLERDE GEZİYOR !.

TELLER YERLERDE GEZİYOR !.

Ereğli`nin göbeğinde 8 saattir elektirik yok.


Ereğli'de kar yağışı sonrasında meydana gelen elektrik kesintileri vatandaşları canından bezdirdi. 

 

Ereğli’ de dün geceden bu yana yaşanan elektrik kesintileri sonrasında vatandaşların muhatap bulamaması, elektrik kesintisinin giderilmemesi sinirleri germeye başladı. Geceden bu yana elektriksiz kalan ve evleri buzdolabına dönen vatandaşlar 186 numaralı telefonu aramalarına rağmen telefonun açılmaması ve ‘Elektrik ne zaman gelecek’ sorusuna cevap alamamaları tepkinin artmasına neden oldu. 

Murtaza mahallesinde ise kopan elektrik telleri yerde geziyor. Vatandaşlar tarafından çekilen ve WhatsApp ihbar hattına gönderilen görüntülerde mahallenin elektriksiz kalmasına sebep olan tellerin yapılması ve onarılması için haber verilmesine rağmen elektrik kurumunun hala beklendiği ifade edildi. 

Murtaza, Bağlık, Kepez, Kavaklık,Akarca Elmatepe, Müftü, Sarıkorkmaz, Uzunmehmet başta olmak üzere birçok mahallede elektriklerin hala kesik olduğu ifade edilirken, elektriklerin bu gece gelmemesi durumunda ise ailelerin çok zor durumda kalacakları ifade edildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın11
üzgün2
gülücük0
hayran0
şaşkın0
murat murat

18 Ocak 2021 - 04:51

özelleştirmeyi savunan cebinde metelik olmamasına rağmen özel sektör iyi diyen dingil kardeşim. soğuktan don bence. iyi gelir soğuk vücuda.

Hakan hakan

17 Ocak 2021 - 22:57

Ulan kuzey kutbundamı yaşıyoruz sabahtan beri ne elektrik var ne su Allahtan vebamıdır bu. Şimdi iki dingil çıkar bu soğukta arıza için çalışıyor derler lan bunların önlemi daha önceden niye alınmıyor bu millet buna müstahak

Muhammet Muhammet

17 Ocak 2021 - 18:18

Aynı durum Aktaş kıracı sokakta da geçerli yaptık dediler ama yapılan bir şey yok. 80 yaşında anam babam soğukta battaniye yorgana sarılı oturuyorlar.

Yorum Yazın