Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Tekin’den Kaymakam Çağlar’a ziyaret

Tekin’den Kaymakam Çağlar’a ziyaret

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Kaymakamı iken Balıkesir Bigadiç İlçesine atanan Altuğ Çağlar’ı ziyaret etti.CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin kayınvalidesi Nesrin Yaman’ın cenaze törenine katılmak için Balıkesir’e giden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı’da 3 yıl görev yapan ardından Balıkesir Bigadiç İlçesine atanan Kaymakam Altuğ Çağlar’ı ziyaret etti.
Ziyarette Kaymakam Çağlar’ın Alaplı da görev yaptığı sürede 7’den 77’ye herkesin takdirini ve sevgisini kazandığını kaydeden Tekin, “ Kaymakamımız Altuğ Çağlar, ilçemizde yaptığı görev sürecinde çok güzel hizmetler yaptı. Köylerde yaptığı çalışmalarla muhtarlarımız başta olmak üzere ilçemizde 7’den 77’ye herkesin takdirini ve sevgisini kazandı. Bigadiç’te de kısa zamanda kendisini sevdirdiğini görüyoruz. Kendisini tekrar görmekten dolayı çok mutlu oldum. Allah yolunu açık etsin “ dedi.
Bigadiç Kaymakam ı Altuğ Çağlar’da, Alaplı’da başarılı çalışmalar yaparak halkın takdirini kazanan Belediye Başkanı Nuri Tekin’i Bigadiç’te görmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek kendisine teşekkür etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın