Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TEK TEK KONTROL ETTİ

TEK TEK KONTROL ETTİ

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında yapılan denetimlere bizzat katıldı.


Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında yapılan denetimlere bizzat katıldı.

Çarşı merkezinde bulunan kavşak üzerinde Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Çelik ve kolluk kuvvetleri ile birlikte denetimlere katılan Çorumluoğlu’nun yaptığı denetimlere ilişkin şu açıklama yapıldı.

“İlçemizde genelgede belirtilen Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, yaşadığımız kontrollü sosyal hayat döneminde temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ve yaşam alanları için belirlenen tedbirlere ve sokağa çıkma kısıtlamasına uyulması hususları titizlikle denetlenmeye devam etmektedir.

13.02.2021 günü Kaymakamımız Sayın İsmail ÇORUMLUOĞLU başkanlığında İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mehmet Hakan ÇELİK ve kolluk kuvvetleri ile birlikte İlçemiz Anıt Önü Kavşağı, Bozhane Mevkii ve Köseağzı Mevkinde denetimler yapıldı.

Taksi araçlarına yönelik denetimde taksiler tek tek kontrol edilmiş olup, özellikle yolcu kapasite gerekli hijyen/temizlik tedbirlerinin hususları incelenmiştir.

Genelge kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu gün ve diğer günlerde denetimlerin yapılmasına devam edilecektir.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın3
gülücük2
hayran2
üzgün2
şaşkın1
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın