Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR.

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Diyarbakır’ın Hani ilçesinde terör örgütü tarafından gerçekleştirilen bombalı saldırıda yaralanan Jandarma Er Hamza Mutlu’yu tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) ziyaret etti.

Çaturoğlu yaptığı yazılı açıklamada, Diyarbakır’ın Hani İlçe Jandarma Komutanlığına yapılan bombalı saldırıda yaralanan Jandarma Er Hamza Mutlu’nun yoğun bakım ünitesinden çıkarılarak servise alındığını bildirdi.

Mutlu’nun sağlık durumunun iyiye gitmesinden büyük sevinç yaşadıklarını anlatan Çaturoğlu, şunları kaydetti:

"Kendisini gayet iyi gördük. Bize ilettiği tek sıkıntısı, Diyarbakır’ın Hani İlçesinde arkada bıraktığı silah arkadaşları ile ilgili merakı oldu. Gözü arkada kalmış. ’Ben buradayım, silah arkadaşlarım ne yapıyor acaba?’ diyerek üzülüyor. Geçek bir vatan evladı kendisi, kendisinden çok arkadaşlarını ve çevresini düşünen biri. Biz ise gözünün arkada kalmaması gerektiğini, tek bir terörist kalmayıncaya kadar bu mücadelenin devam edeceğini söyledik. Tabi orada duygulu anlar yaşadık. Allah Mehmetçiğimize güç kuvvet versin. Tekrar kendisine ve yaralı arkadaşlarına Cenab-ı Allah’tan acil şifalar, şehit olan askerlerimize rahmet ve ailelerine sabırlar diliyorum."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın