Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TEBRİK MESAJI

TEBRİK MESAJI

Karadeniz Ereğli’de, 31 Mart Mahalli İdari Seçimlerde AK Parti’den Ereğli Belediye Baykan Adayı olan Yeminli Mali Müşavir Erol Şahin, yayımladığı bir mesajla mübarek Ramazan ayını tebrik ettiğini bildirdi.
Yazılı açıklama yapan Şahin, başta Karadeniz Ereğlililer olmak üzere bölge ve ülke insanına Ramazan’ın ‘hayırlı’ geçmesini dua ettiğini belirterek şunları kaydetti:

 

"Dünya toplumlarındaki Müslümanlar için müstesna bir yere ve öneme sahip olan Üç Ayların huzuru, mübarek Ramazan ayının başlamasıyla birlikte taçlandı.
Mevla'nın katında duaların; münacaat ve hasenatların kabul olabilmesi için 29 gününü huşu, huzur ve ibadetlerle geçireceğimiz mübarek Ramazan ayı, toplum içindeki kırgın kesimlerin kucaklaşması, zengin olanın malını fakirle paylaşması, ihtiyacı olanın rızık ve nafakasının temin edilmesi yönlerinden hepimiz için de ayrı bir öneme haizdir. Her Ramazan ayında olduğu gibi bu hususlara azami ölçüde itina gösterilecek ve ilçemiz insanları kucaklaşıp bu güzel günleri en iyi şekilde değerlendirecektir.
Ramazan ibadet ayıdır; niyaz ayıdır. Her niyazımızda Rabbimizden milletimizin dirliği, ülkemizin bekası ve vatanımızın bölünmez bütünlüğünün devamını dileyeceğiz. İnsanlar arasındaki kardeşlik bağlarının güçlendiği, kardeşin kardeşe sahip çıktığı, herkesin birbirlerinin düşüncelerine saygı gösterdiği bir gelecek için yüce Allah'a el açıp dua edeceğiz.
Bu duygularla, başta ilçemiz halkı olmak üzere milletimizin ve İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ediyorum. Sofralarınıza bereket, kazancınıza bolluk, aile hayatınızda saadet ve huzur diliyorum. Bu müstesna ayı en iyi şekilde idrak ederek mübarek Ramazan Bayramı'na da aynı güzelliklerle erişebilmeyi Cenab-ı Mevla'dan niyaz ediyorum."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın