Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TAKIMI DEĞİL, ALACAĞINI DÜŞÜNÜYOR !.

TAKIMI DEĞİL, ALACAĞINI DÜŞÜNÜYOR !.

Ereğli Belediyespor`da radikal kararlar alınacak !.


BAL Ligi’nde 2019-2020 sezonu ilk yarısı tamamlandı. Tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Ereğli Belediyespor ilk yarıyı Devrek Belediyespor’un 5 puan gerisinde, düşme hattının ise bir basamak üstünde tamamladı.

Ereğli Belediyespor’da eleştiri okları 3-0 kaybedilen Çilimli maçının devre arasında soyunma odasında suları tekmeleyip, oyunculara hakaretler yağdıran, transfer döneminde yaptığı 200 bin liralık harcamasını tahsil etmek için Ocak ayını bekleyen 2. Başkan İhsan Yazıcıcıoğlu’na yöneldi. Takımı değil, alacağını düşünen 2. Başkan, dün Ankara’da oynanan kritik Bağlum maçına da gitmedi.

BAL Ligi’nde 2019-2020 sezonunun ilk yarısı hafta sonu oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı. Keçiören Bağlum karşısında yakaladığı üstünlüğü maç sonuna taşıyamayan Ereğli Belediyespor sahadan beraberlikle ayrılırken önemli bir 2 puan daha yitirdi.

İlk yarıyı 15 puanla düşme hattının bir basamak üstünde tamamlayan eflatun beyazlılar da devre arasında yapılacak hamleler merakla bekleniyor. Tarihinin en kötü sezonunu yaşayan eflatun beyazlılarda yönetim ve oyuncu anlamında ciddi bir değişim süreci yaşanması bekleniyor.

Eleştiri oklarının hedefindeki isim ise 2. Başkan İhsan Yazıcıoğlu. İç sahada 3-0 kaydedilen Çilimli Belediyespor maçının 1-0 biten devre arasında soyunma odasında suları tekmeleyip oyunculara hakaret yağdıran ve stadı terk eden 2. Başkan takımın durumundan ziyade transfer döneminde yaptığı harcamanın tahsiline odaklandı.

GÖZLER POSBIYIK’A ÇEVRİLDİ

Takımın aldığı başarısız sonuçlar Ereğli Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık’ı da çileden çıkardı. Posbıyık’ın alacağı için Ocak ayını ( Meclisten takıma aktarılacak para) kilitlenen 2. Başkan  İhsan Yazıcıoğlu’na “ Verdiğiniz sözleri yerine getirin, borçlarınızı ödeyin.  Bu işi temizleyin. Bırakacaksanız da borçlarınızı ödeyip bırakacaksınız. Oyuncu alırken kaç lira vereceğinizi bana mı sordunuz  ”dediği öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın