Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

TAKIMA ŞOFÖRLERDEN "67" DESTEĞİ

TAKIMA ŞOFÖRLERDEN "67" DESTEĞİ

Sırtlarında forma ile sürecekler...


Karadeniz Ereğli’de topluma taşıma işinde çalışan şoförlerin, ilçenin futbol takımına destek olmak amacı ile 115 adet forma satın aldıkları, araçlarını ise sırtlarında forma ile sürecekleri bildirildi.
Alınan bilgiye göre, kısa yazılışı BAL olan Bölgesel Amatör Ligi takımlarından Karadeniz Ereğli Belediye Spor Kulübü’nce kısa süre önce başlatılan "Formanı Al, Takımına Destek Ol" kampanyası sürüyor.
Karadeniz Ereğli Çilek Özel Halk Otobüsleri Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Çetin Çimen, gazetecilere açıklamasında eflatun-beyaz renklere sahip ilçe takımına destek olmak amacı ile halk otobüsü sayısı olan 115 adet forma satın aldıklarını söyledi. Her birinin sırtında “67” yazılı olduğunu vurgulayan Çimen, “hepimiz Ereğliliyiz. Takımımıza sahip çıkıyoruz. 2019-2020 sezonunda Karadeniz Ereğli Belediyespor'a başarı diliyoruz” dedi.
ARAÇLARINI, MAÇA KADAR FORMALARIYLA SÜRECEKLER
Çimen ayrıca, kooperatif şoförlerinin hafta sonu oynanacak maça kadar araçlarını sırtlarında forma ile süreceklerini de belirterek, “arkadaşlarımız, pazar günü Kırıkkalespor ile onanacak maça kadar formalarını giyecekler. İlçe halkının da takımlarına destek olmaları yönünde farkındalık yaratmak istedik” diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran4
gülücük2
üzgün1
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın