Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Tadımlık ve Doyumluk Lezzetlerin Yeni Adresi

Tadımlık ve Doyumluk Lezzetlerin Yeni Adresi

Ünlü marka Simit Sarayı, 255’inci şubesini Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde açtı.

Genç işadamları Batuhan Bozkuş ve Onur Solmaz ortaklığı ile Ereylin AVM’de bir süredir hizmet veren Simit Sarayı’nın resmi açılışı gerçekleştirildi.

İSTİHDAM VURGUSU

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, açılış öncesi yaptığı konuşmada, Bozkuş ve Solmaz ailelerine hayırlı olsun temennisinde bulundu. İki işadamına istihdam yarattıkları için teşekkür eden Uysal, şu sözlerle konuştu:

“Bugün 9 ileride de daha çok sayıda gencimizi  gencimizi çalıştırarak istihdam sağlayacaklar. Ereğli’mizin ekonomisine katkı sağlayan, iki tane pırıl pırıl genç işadamımız var. İleri günlerde, daha büyük işlere imza atacaklarına, yürekten inanıyorum.

Bu mekânın hayırlı kazançlar sağlamasını, Bozkuş ve Solmaz ailelerine mutluluk getirmesini diliyorum. İki işadamından şunu bekliyorum; buradaki çalışan sayısının hızla artmasını temenni ediyorum.”

 

“HAMURUMUZDA DOSTLUK VAR”

Simit Sarayı Bölge Müdürü İlyas Tula ise 255’nci şubeyi Ereğli’de açmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Hamurumuzda dostluk var sloganıyla sizleri aramızda görmek, bize güç veriyor” dedi.

SİMİT İKRAM ETTİ

Konuşmaların ardından, açılış kurdelesi Başkan Uysal ve Bozkuş ve Solmaz aileleri tarafından kesildi. Davetlilere çeşitli ikramlar bulundu. Açılışı görüntüleyen gazeteciler, Uysal ve Ereğli Belediye Meclis Üyesi Halil Bozkuş’un ikram ettiği simitten tattı. Açılışa katılım yoğun oldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın