Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SÜTTEN AĞZI YANAN YOĞURDU ÜFLEYEREK YER !.

SÜTTEN AĞZI YANAN YOĞURDU ÜFLEYEREK YER !.

Ereğli Belediyespor yönetimi, devre arası yapılan transferlerle ilgili basın toplantısı düzenledi. Devre arasında 9 sezon başından bu yana 16 oyuncu ile yollarını ayıran eflatun beyazlılar devre arasında yapılan 10 yeni transferi tanıttı.


 

Kulüp tesislerinde düzenlenen toplantıya takımın İkinci başkanı İhsan Yazıcıoğlu, Genel Kaptanı Sertan Kuzu,  Transfer komitesi üyesi Salih Topaloğlu ve Basın Sözcüsü Serkan Aydemir  katıldı.

Toplantıda konuşan Kulübün ikinci başkanı İhsan Yazıcıoğlu,  'Transfer dönemde dış transferde 10 tane futbolcuyu renklerimize bağladık. Bunun haricinde gönderdiklerimiz de oldu. Futbolda bunlar olağan şeyler. Gelenler olacak, gidenler olacak. İlk devrede ki hataları yeniden yapmama adına titizlikle davrandık. İnce eleyip sık dokuduk. Hani derler ya, ‘Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer’ diye. Dönem kısa bir dönemdi. Bildiğiniz gibi devre arasında ki transferleri yapmak çok daha zor oluyor. Nitekim bunlar takımlarında oynamış oyuncular." dedi.

Futbol A takımından devre arasında  Hakan Toker, Ersoy Dinçer, Gökalp Çakan, Tunahan Altuntaş, Berkan Ercan, Emrah Ergür, Göktuğ Uzunoğlu, Turan Ekici ile yolların ayrıldığı açıklandı. Böylece Ereğli Belediyespor'un sezon başından bu yana yollarını ayırdığı oyuncu sayısı 16 oldu.

TAKIMA KATILAN FUTBOLCULAR

Devre arası transferleri

Forvet Ercan Kuruçay, orta saha Özenç Albayrak, orta saha Harun Akyel, sağ bek Kadir Gezer, orta saha Mikail Usta, orta saha Mehmet Özen, kanat oyuncusu Ali Şentürk, orta saha Bedirhan Danışmaz, stoper Enes Çakır ve stoper Emre Kuzu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
şaşkın1
kızgın1
hayran0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın