Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SPOR PARKINA YOĞUN İLGİ

SPOR PARKINA YOĞUN İLGİ

4 bin metrekare alan üzerine kurulan Spor Parkı, 7’den 70’e herkesin yoğun ilgisini görüyor. Hafta sonu gelerek ‘yeni’ tesisi dolduran gençler, aileleriyle birlikte hem spora hem de eğlenceye doyuyor.


Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesince geçtiğimiz hafta hayata sokulan ’Spor Parkı’nın, ilgiyle karşılık bulduğu bildirildi.
Uzunkum Caddesi sahil mevkisinde 4 bin metrekare alan üzerine kurulan Spor Parkı, 7’den 70’e herkesin yoğun ilgisini görüyor. Hafta sonu gelerek ’yeni’ tesisi dolduran gençler, aileleriyle birlikte hem spora hem de eğlenceye doyuyor.
Her yaştan çocuk ve gençler kay-kay pisti, 8 platformlu mini golf, buz pisti, halı saha ve tırmanma alanlarında eğlenirken ailesi ise oturma alanları ve kafeteryada vakit geçirdiler.
Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, spor parkını ziyaret ederek gençler ve aileleriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi, paten ve kay-kay gösterisini izledi. Vatandaşların ilgisine mutlu olduklarını anlatan Uysal, “bu tesisler, halkımızın kullanıp sahiplenmesiyle bir anlam kazanıyor. Görüyorum ki ilk günden itibaren her yaştan insanımız ilgi gösteriyor, buda bizleri mutlu ediyor. İlçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri bir bir gerçekleştirmeye devam edeceğiz. İnşallah önümüzdeki günlerde Potbaşında Çocuk Oyun Dünyasını da halkımızın hizmetine açmış olacağız” dedi.
Öte yandan, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın ’gençlerimize ve spora önem veriyoruz’ diyerek ilçeye kazandırdığı yeni yaşam alanlarından biri olan Spor Parkının inşası tamamlanarak geçtiğimiz hafta halkın kullanımına açılmıştı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo