Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SÖYLENECEK ÇOK SÖZ OLUP DA HİÇ BİR ŞEY SÖYLEYEMEMEK BU OLSA GEREK!

SÖYLENECEK ÇOK SÖZ OLUP DA HİÇ BİR ŞEY SÖYLEYEMEMEK BU OLSA GEREK!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 9 yaşındaki İlsu Doğa Demirer, ördüğü atkıları Afrin’de savaşan askerlere gönderdiğini bildirdi.


Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan askerlere yapılan destekler sürüyor. Ülkenin dört bir yanından gelen desteklerden kimisi göz yaşartıyor.
Edinilen bilgiye göre, dedesi Kıbrıs Gazisi olan İzmirlioğlu İlkokulu 3. sınıf öğrencisi İlsu Doğa Demirer, öğretmeni Şadiye Çakır’dan öğrendiği el işi ile atkılar ördü. Ördüğü atkıları ise posta yoluyla bölgeye gönderen kendi küçük yüreği ise kocaman çocuk, gazetecilere konuşmasında, “dedem Kıbrıs Gazisi Salih Demirerdir. Askerlerimize atkı örmek istedim, Afri’nde savaşan kahraman Türk askerlerine üşümesinler diye atkı ördü. Türk askeri yenilmezdir, bundan da galip olarak çıkacaktır. Türk Milleti olarak Türk askerlerinin arkasındayız, ne mutlu Türküm diyene” dedi.
Minik İlsu, babası Kesim Demirer ile birlikte PTT yolunu tutarak ördüğü atkıları Afrin Operasyon Komutanlığı’na gönderdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın