Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SORUNLAR KAVGAYLA DEĞİL KONUŞARAK ÇÖZÜLÜR

SORUNLAR KAVGAYLA DEĞİL KONUŞARAK ÇÖZÜLÜR

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, OYAK Genel Müdürü Süleyman Savaş Erdem’in ev sahipliğinde yapılan toplantıyı değerlendirdi.


Sosyal medya sayfasında toplantıya ilişkin fotoğrafları da paylaşan Demirtaş, “OYAK Grubu 416 bin üyesi ve iştirakleriyle tamamlayıcı emeklilik sisteminin Türkiyede’ki en başarılı örneğidir. Yine OYAK Grubu, Türkiye Ağır sanayisinin amiral gemisidir ve Erdemir de Oyak grubunun lokomotifidir. “ dedi.

“Ereğli Erdemir’siz, Erdemir de Ereğli’siz olmaz.Sorunlar kavgayla değil konuşarak çözülür” diyen Demirtaş,  “Bu anlamda yapılan bu toplantı, umuyor ve diliyorum ki, Erdemir ( OYAK Grubu) ile Ereğli arasındaki yeni bir dönemin başlangıcı olur.”ifadelerini kullanırken, “Toplantıya katılıp düşüncelerini ifade eden herkes, son derece özgürce yapıcı bir üslupla görüşlerini ifade ettiler.

Erdemir ile Ereğli arasındaki sorunlar ve gelecek; kavgayla değil, konuşarak çözülebileceği net bir şekilde anlaşıldı. Bu toplantıyı düzenleyerek bizleri davet eden başta OYAK Grubu Genel Müdürü Sayın Süleyman Savaş Erdem ve Erdemir Genel Müdürü Sayın Salih Cem Oral’a, Oyak ailesine, toplantıya katılan tüm sivil toplum örgütü ve siyasi parti temsilcilerine ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.” şeklinde konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo