Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Soru şu: Bizimkiler niye sevinmiyor!

Soru şu: Bizimkiler niye sevinmiyor!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde oynanan Bölgesel Amatör Lig (BAL) maçında, maçı takip etmek için konuk şehirden ilçeye gelen bir gazeteci, maçı önde götüren Karadeniz Ereğli Belediyespor’un ‘sevinmeyen taraftarlarını’ fotoğrafladı. Foto muhabir, “gol atınca taraftarı sevinmeyen takıma yenildik” dedi.


6. grup 7. hafta mücadelesinde, yenilgisiz Kırşehir Belediyespor ile konuk Karadeniz Ereğli Belediyespor karşı karşıya geldi.
Beyçayır Stadı’nda oynanan maçı görüntüleyen Kırşehir’de yerel bir gazetede çalışan foto muhabir, maçın en kritik anlarında deklanşöre bastı.
O fotoğraflar arasında dikkat çeken 2 ayrı karede ise Ereğli Belediyesi’nin Azeri futbolcusu Oruç Balatlı’nın 25’inci dakika attığı gole ilişkin anlar vardı.
Ereğli gol atıyor, taraftar sevinmiyor!
Orta hakemin başlama noktasını gösterdiği anda, “Ereğlili” futbolcuların sevinç, konuk takım oyuncuların ise üzüntülü anları fotoğraf karesine yansıdı. Ancak aynı karede görülen başka bir detaysa, adeta şok etkisi yarattı.
Karede, Ereğli Belediyespor’un ilk golüne sevinmeyen aralarında ilçenin tanınmış isimleri ile eski futbolcularında olduğu bir gurubun ’halleri’ kafalarda soru işareti bıraktı.
Amaçlarının ne olduğu anlaşılamayan ’taraftar’ gurubundaki bazı kişilerin, ortaya koydukları tutumu bir adım öteye taşıyarak Ereğli Belediyespor’un 2-1 önde olduğu maçın son 5 dakikasında sahayı terk ettikleri iddiası, şok etkisi yarattı.

Onlarda ’haklı olarak’ üzüldüler!
Öte yandan, sahadan mağlup ayrılan Kırşehir ekibi hüznü yaşadı. Bu şehirdeki bazı yerel gazeteler ise maç sonucu gazete manşetlerine taşıdı. Atılan manşet ve sür manşetlerde, Kırşehir’in kötü oynadığı, alınan mağlubiyetin ise üzücü olduğu aktarıldı.  

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
Erol Yılmaz

07 Kasım 2017 - 11:02

Bu düpedüz Ereğli düşmanlığıdır..

Ali Uygun

07 Kasım 2017 - 09:13

yanlış bir haber olmus aksine bu macda tüm taraftar bütünleşti herkes ereğli diye bağırdı tek bir kareyi baz alarak yorum yapılmasın.

Yorum Yazın