Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SON VEDA !.

SON VEDA !.

Mesai arkadaşları Polis Memuru Mustafa Dönmez`e veda ediyor.


Ereğli’ de Koronavirüs testi Pozitif çıkan ve evinde karantinaya alınan Polis memuru Mustafa Dönmez 4 gün sonra rahatsızlanmış ve Ereğli Devlet hastanesine kaldırılmıştı.

Burada ki tedavisinin ardından Durumu ağırlaşan Mustafa Dönmez daha sonra Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edilmişti. Dönmez, ciğerlerinde ki oksijen seviyesinin düşmesi sebebi ile 17 Nisan tarihinde entübe edilmiş gece saatlerinde de yaşamını yitirmişti.

Mustafa Dönmez’in cenazesi dün öğle saatlerinde Zonguldak’tan alınarak Ereğli Devlet hastanesi morguna getirildi. Dönmez için bugün saat 10.45’ de Emniyet Müdürlüğü önünde tören düznelendi. 

Tören konuşan Ereğli kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Koronavirüs sebebi ile hayatını kaybeden Polis memuru Mustafa Dönemz’in ailesine Devlet olarak sahip çıkacaklarını söyledi. İsmail Çorumluoğlu konuşmasında “Bugün bir Polis memurumuzun vefatı ile acımızı paylaşmak ona son görevimizi yapmak için burada toplandık. Şüphesiz ki bizim için en zor anlar bu anlardır. Ama Cenab-ı Allah’ın takdiri üzerinde başka bir takdirimiz olmadığı için değerli kardeşimizi yüreğimize gömeceğiz. Geride kalan ailesine çocuklarına sahip çıkacağız. Bu bizim devlet olarak en önemli görevimizdir. Malumunuz 1 yılı aşkın bir zamandır ülkemizde ve dünyada Polis memurumuz gibi nice çalışanlarımızı ve nice vatandaşlarımızı kaybettik. Çünkü Polis memurumuz polislerimiz, Jandarmamız sağlık teşkilatımız bu zor zamanlarda hep işin içindeydi. Cumartesi Pazar demediler, Gece gündüz demediler hep çalıştılar. O yüzden bugün vefat eden değerli kardeşimizden hak ve hukuklarımızı kendisine devlet olarak helal ediyoruz” dedi.

Mustafa Dönmez 'in eşi Melek Dönmez ve çocukları Can ile Poyraz'ın güçlükte ayakta durduğu tören sonrası Dönmez'in cenazesi, cenaze namazının kılınacağı Alaplı Çağlayan Camiine ulaştı. Dönmez'in cenazesi  işlemi Alaplı Çatak köyünde toprağa verildi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün19
gülücük2
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın