Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

-Son Dakika- Ereğli’ye geliyorlar!

-Son Dakika- Ereğli’ye geliyorlar!

Eski Türk Milli Futbol Takımı oyuncusu Fatih Akyel ve TRT Spor Yorumcularından Serkan Reçber’in, aynı zamanda Karadeniz Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Özyiğit ile birlikte Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Karadeniz Ereğli Belediyespor Kulübü Başkanı Hüseyin Uysal’ın davetlisi olarak Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelecekleri bildirildi.


Alınan bilgiye göre, Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 6. Grupta mücadele eden Karadeniz Ereğli Belediyespor’ın oynadığı son üç maçını kazanması ile yakaladığı başarılı çıkış, ulusal düzeyde de dikkat çekti.
Dün akşam, Devlet kanalı TRT Spor’da yayınlanan programda konuşan spor otoritesi Yorumcu Serkan Reçber, Ereğli Belediyespor’dan bahsederek, Uysal ve kulübün 2’nci Başkanı Halil Bozkuş’un daveti üzerine Ereğli’de olacağını söyledi.
Öte yandan, ilçeye bugün (28 Kasım Salı) gelmesi beklenen Reçber ve bir dönem Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’un formalarını giyen eski milli futbolcu Fatih Akyel’in, önce Başkan Uysal’ı ziyaret edecekleri, ardından takımın antrenmanını izleyecekleri öğrenildi.
Gün içinde ise Ereğli FM stüdyolarına gelecek Reçber ve Akyel’in, canlı yayına katılarak Karadeniz Ereğli Belediyespor üzerine söyleşi gerçekleştirecekleri kaydedildi. 17.00’da başlayacak programı sakın kaçırmayın.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran1
şaşkın1
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın