Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞOK ÜSTÜNE ŞOK !.

ŞOK ÜSTÜNE ŞOK !.

Ereğli Belediyesinde çoğu CHP üyesi 12 çalışan sürgüne gönderildi..


 

Ereğli Belediye Başkanı yeni güne sürgünlerle başladı. Ereğli Belediyesi’nin maske yapım ve dağıtımı, evlere sıcak aş ulaşımı ve Ramazan kumanyası dağıtımlarında görev alan İşletme ve İştirakler Müdürlüğünde görevli 12 personel, Temizlik İşleri Müdürlüğüne sürgün edildi.

Söz konusu personellerin çoğunun CHP üyesi olduğu öğrenildi.


Bazı personellerin uygulanan mobbing’e karşı direndiği, evrakları imzalamadığı ve çalışma yerlerini terk etmedikleri öğrenildi.
 

Öte yandan CHP İlçe Başkanı Eylem Ertuğrul’un da konudan haberdar edildiği ve Ertuğrul’un görevlendirdiği İlçe Örgütü Başkan Yardımcısı Avukat Canberk Balcı ile Avukat Yılmaz Efe'nin belediyedeki gelişmeler ve sürgünlerin nedenleri hakkında bilgi aldığı belirtiliyor.

Posbıyık daha önce görev yerini değiştirerek  Temizlik İşlerine gönderdiği bazı personelleri bir süre sonra işten atmıştı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
üzgün6
kızgın4
hayran1
şaşkın0
Memnun kurt

15 Mayıs 2020 - 14:43

Büyük başkan ne derse o. Ereğli seni seviyor başkan sen işini bilirsin

ereğli li

15 Mayıs 2020 - 14:22

onların çoğu parti posbiyigin yanında olmadıkları için intikam aliyor posbiyik dede.

Belediye eski personel

15 Mayıs 2020 - 04:15

Bu halkımıza az bile posbıyık dediniz onu eregli halkı seçti cezası çeksin benim belediyeden alacagım var hiç birini helal etmiyorum haram olsun kanunen hakkımı aracagım ne gerekirse yapacagım

Belediye personel

14 Mayıs 2020 - 15:31

Ismail başel bir bir chp li olanlari işten attirmaya calisiyo uzerimizde cok yogun baski var hata yapmamiz cok normal aksam vardiya bitince korka korka evimize gidiyrz 1 kisinin hatasini 12 kisiye kestiler ne moral kaldi nede piskoloji yokmu chp nin icinde bir babayigit bu gidişata dur desin yeter artik biktik...

Taner Eski

14 Mayıs 2020 - 14:54

Her şey çok güzel oluyor dimi ?

Yorum Yazın