Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Skandalın adresi Çaycuma!!!

Skandalın adresi Çaycuma!!!

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde 19 yaşındaki bir kadının, gittiği hastanenin Acil Servis bölümüne ait tuvalette doğum yaptığı iddia edildi.


İHA’nın haberine göre skandal olay Çaycuma Devlet Hastanesi’nde gerçekleşti. İddiaya göre, geride bıraktığımız hafta Pazartesi günü Çaycuma Devlet Hastanesi Acil Servis’ine karın ağrısı şikayeti ile başvuran 19 yaşındaki A.A, tuvaleti geldiğini belirterek ihtiyacını gidermek için tuvalete gitti. A.A’ın uzun süre tuvaletten çıkmaması üzerine durumdan şüphelene görevliler, kilitli kapıyı açarak içeri girdiler.
Personel, A.A’yı doğum yapmış halde gördürdükten sonra, üzerlerindeki şaşkınlığı da atarak yerde hareket duran bebeği kontrol ettiler. Anne müşahede altına alındığı sırada yapılan kontrolde, AA’nın 8 aylık hamile olduğu, doğurduğu talihsiz bebeğin ise öldüğü belirlendi.
Burada bir süre müşahede altında tutulan kadın Zonguldak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edildi. Polis nezaretinde tedavisi tamamlanan A.A, polis gözaltına alındı, işlemlerinin ardından Çaycuma Adliyesi’ne sevk edildi.
Emniyetteki işlemleri tamamlanan A.A. ve kendisine yardım ettiği iddia edilen annesi Sibel A., çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. A.A.’nın evlilik dışı hamile kaldığı öne sürüldü.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın