Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“SİNİR HARBİNİ BEN YAŞADIM”

“SİNİR HARBİNİ BEN YAŞADIM”

MHP Zonguldak İl Başkanı Hamdi Ayan, Ormanlı Belde Belediye Başkanı Bayram Başol ve 4 meclis üyesinin istifa ederek, AK Parti’ye geçeceği iddialarına ilişkin yaptığı açıklamada sarf ettiği sözlerden dolayı özür diledi.

Ayan, gazetecilere yaptığı açıklamada, dün AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ile iddialar nedeniyle tartıştığını, tartışmada sarf ettiği sözleri kendisine de yakıştıramadığını söyledi.

Partisinin çeşitli kademelerinde uzun yıllar yöneticilik yaptığını hatırlatan Ayan, "Bu zamana kadar siyasette hep bir seviye olsun, Zonguldak’ta birlik beraberlik olsun gayretinde olan insanda benim. 60 gün içerisinde bir seçim yapılacak ve MHP’nin kadrolarına bir saldırı var bu sadece Ormanlı Belediye Başkanı ile alakalı değil diğer belediye başkanlarımız ile de görüşme teklifleri var. Partimizi dağıtmak isteyenler de var, böylesi bir süreçte bu hadise yaşanmıştır" diye konuştu. 

"Ağzımdan çıkan sözlerden dolayı Zonguldak halkından kamuoyundan bütün vatandaşlarımızdan özür diliyorum" diyen Ayan, "Ama biz kediye kedi demeliyiz arkadaşlar, bunu da saklamamalıyız" dedi.

MHP’nin milletvekili çıkarttığı illerde Cumhurbaşkanlığının talimatıyla partilerine operasyon yapıldığını iddia eden Ayan, şöyle devam etti:

“Burada sinir harbini ben yaşadım, bundan dolayı Zonguldak kamuoyundan da özür diliyorum. Ormanlı Belediye Başkanı ile ilgili konuyu söylemiştim, kim nereye hizmet etmek isterse etsin. Zonguldak’ta siyaseten 3-5 oy alıp MHP’ye darbe vuralım diye bunları yapmanın bir anlamı yok. Böyle bir sürece katkı sağlayan arkadaşların da aramızda olmasına gerek olmadığını ifade etmeye çalıştım”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo