Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SİMİT SARAYI EREYLİN AVM’DE AÇILDI!.

SİMİT SARAYI EREYLİN AVM’DE AÇILDI!.

Kdz. Ereğli yepyeni bir damak tadı ile tanıştı. Resmi açılışı önümüzdeki günlerde yapılacak, Batuhan Bozkuş ve Onur Solmaz ortaklığındaki Simit Sarayı, (ONBA Gıda) 7 Eylül Çarşamba günü  Ereylin AVM girişi Migros yanında hizmete girdi.

Son yıllarda eşsiz lezzetleri ve hizmetiyle bir dünya markası haline gelen Simit Sarayı, Ereylin Alışveriş Merkezi bünyesinde hizmete giriyor. Yüzlerce çeşit, atıştırmalık ve doyumluk lezzetler  ile fark yaratacak Simit Sarayı  satışlarına  başlarken, Simit Sarayı’nın (ONBA Gıda) nın resmi açılışı Bayram sonrasında yapılacak. 

 

Ereylin AVM’nin Migros girişinde hizmete açılan Simit Sarayı ortakları işadamı Batuhan Bozkuş ile Onur Solmaz, hizmete açtıkları markanın değerini iyi bildiklerini ancak, ilk günden bu kadar ilgi olacağını ise beklemediklerini söylediler.

Simit Sarayı’nın, ülke sınırlarını aşan ender firmalar arasında yer aldığını tekrarlayan ortaklar, şöyle dediler:

“Ereylin AVM’nin yeni tadilat ve düzenlemesiyle birlikte, oluşturduğumuz mekanda müşteriye hizmeti ve kaliteyi ön planda tutarak hiçbir fedakarlıktan kaçmadık. İsmini aldığı simit ön planda olmakla birlikte 60’ın üzerinde gıda ürünü ile hizmet verdiğimiz Simit Sarayı’nda elbette halkımızdan ilgi bekliyorduk. Ancak daha ilk günden –ki henüz resmi açılışımızı yapmadığımız halde- gördüğümüz büyük ilgi bizi son derece mutlu etti ve heyecanlandırdı. Bu mutluluk ve heyecanla, Kurban Bayramı sonrası resmi açılışını da yapacağımız Simit Sarayı’nda kaliteden ödün vermeden, branşında uzman personelimizle hizmette müşteri memnuniyetini artırarak sürdüreceğiz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Uras Demir

07 Eylül 2016 - 13:34

ereğlinin böyle bir yere ihtiyacı vardı zaten hayırlı kazançlar

Nazmiye Inal Cıvaş

07 Eylül 2016 - 13:32

Hayırlı olsun buyuk marka

Katruneda Sultan

07 Eylül 2016 - 13:31

Sevindim ..

Murat Duyar

07 Eylül 2016 - 13:31

Hayırlı olsun.

Yorum Yazın

Canlı Radyo