Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SİLAHLI SALDIRIYA 4 TUTUKLAMA !

SİLAHLI SALDIRIYA 4 TUTUKLAMA !

Ereğli`deki silahlı saldırı sonrası saldırı gerçekleştiren 3 saldırıya yardım eden 1 kişi olmak üzere 4 kişi tutuklandı.


 Ereğli 'de silahlı saldırıya karıştıkları iddia edilen 4 zanlı, emniyetteki ifadelerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. 

28 Haziran gecesi Orhanlar Mahallesi Yalı Caddesi üzerinde meydana gelen olayda 34 RK 3280 plakalı beyaz bir araç gelen iki kişi cadde üzerinde ki işletmesinde ki N.B. ile yanında ki M.Ç. ye 11 el ateş ederek kurşun yağdırdı. Olaydan sonra kaçan zanlıların yakalanması için çalışma başlatılmıştı. 

Zanlılar olayın ardından Kandilli Beldesinde çalıntı plakalı aracı terk ederek araç değiştirmiş ve Polis ekiplerince zanlıların Ereğli’de kalabilecekleri ihtimali üzerine kamera araştırmasına başlandı. Yapılan incelemenin ardından olayı gerçekleştirdiği iddiası ile U. Ö., O. Y. ve M. B. ve şahısların Düzce ilinden yardım aldıkları iddia edilen M.B. yi göz altına aldı. 4 şüpheli Asayiş Büro Amirliği’nde alınan ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi. 

Savcılık makamınca tutuklama talebi ile mahkemeye sevk edilen U. Ö., O. Y. M. B ve M.B. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo