Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Silahla Vurdukları Şahsın Evini Yaktılar

Silahla Vurdukları Şahsın Evini Yaktılar

- Silahla ayağından vurdukları şahsın evini yaktılar


Bolu’da 2 katlı ahşap evde çıkan yangında ev kullanılamaz hale gelirken, olay yerine ayağından silahla yaralanmış olarak gelen kiracı Hamza Arslan, "Önce vurdular şimdi de evimi mi yaktılar" dedi.
Olay, Semerkant Mahallesi İsmail Kemal Caddesi’nde meydana geldi.
Edinilen bilgiye göre Hamza Arslan isimli bir vatandaşın kiracı olarak yaşadığı 2 katlı ahşap evde sebebi henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Evden alevler yükseldiğini gören çevredeki vatandaşlar Bolu Belediyesi İtfaiye ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen çok sayıda itfaiye ekibi yanan evi yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından kontrol altına aldılar.
Yangın sırasında evde yaşayan kimsenin olmaması olası bir can kaybını önledi. İtfaiyenin söndürme çalışmaları sırasında polis ekipleri olay yerine evde kiracı olduğu öğrenilen Hamza Arslan’ı çağırdı. Hamza Arslan evinin önüne ayağından vurulmuş şekilde gelerek polis ekiplerine, "Önce vurdular şimdi de evimi mi yaktılar" dedi. 
Arslan, 112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Polis her iki olayla ilgili de inceleme başlattı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın