Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞİFA VEREN ELE VEFA..

ŞİFA VEREN ELE VEFA..

Sağlık Bakanlığının "Şifa Veren Ele Vefa" organizasyonu" kapsamında,  Zonguldak, Düzce, Kocaeli, Çankırı, Bartın, Karabük ve Bolu’da  09.00 ile 09.15 saatleri arasında hasta bakımına acil vakalar dışında ara verildi.

Hastanelerin önünde toplanan sağlık çalışanları, Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde Opr. Dr. Kamil Furtun’a düzenlenen saldırıyı kınadı.Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi önünde saygı duruşunda bulunan doktorlar ve hastane personeli, "Biz bir aileyiz, şiddeti birlikte yeneceğiz" yazılı yaka kartları takarak yaşanan şiddet olaylarını protesto etti.

İl Sağlık Müdürü Bilal Cin, yaptığı açıklamada, şiddeti hiçbir yerde mazur göremeyeceklerini, sağlık çalışanlarına karşı şiddeti de asla kabul etmediklerini söyledi.

Sağlık çalışanlarına yönelik kötü muamele ve şiddeti kınadıklarını vurgulayan Cin, "Menfur saldırı sonucu şehit olan hekimimiz Kamil Furtun’u kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Böylesi kahreden olayların bir daha yaşanmamasını gönülden temenni ediyoruz" diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo