Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SEVİNÇ, TETİKER’İ ZİYARET ETTİ

SEVİNÇ, TETİKER’İ ZİYARET ETTİ

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kısa adı ETSO olan Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nı, Düzce’nin Akçakoca ilçesinde ev eşyaları mağazası sektöründe faaliyette bulunan işadamının ziyarette bulunduğu bildirildi.
Alınan bilgiye göre, bölgede işlem hacmi en büyük mağazalar arasında gösterilen Sevinç Ticaret’in Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Sevinç, ziyarette yaptığı konuşmada, Tetiker’in tecrübelerinden faydalanmak gerektiğini söyledi. Firmanın işleyişi hakkında da bilgiler aktaran Sevinç, şöyle dedi:
“TECRÜBELERİ ÖNEMLİ”
“Kendisi, Ereğli TSO’da görev yapmış ve önemli projeleri hayata geçirmiş bir ağabeyimiz. O’nun tecrübeleri bizler için çok önemli. Tecrübelerinden faydalanılması gerekir. Akçakoca ve Ereğli her ne kadar ayrı illere bağlı ilçeler olsalar da hem sosyal, hem kültürel hem de ekonomik anlamda birbirlerine çok yakındır. Bu ilişkilerin artarak devam etmesi hem Akçakoca hem Ereğli hem de bölgemiz açısından büyük öneme sahip olduğunu düşünmekteyiz.”
Başkan Tetiker ise genç yaşta ticarette önemli başarılar elde ettiğini belirttiği Oğuzhan Sevinç’in, bölgede önemli bir marka yarattığını öne sürdü. Sevinç ve ekibini tebrik eden Tetiker, her noktada destek olmaktan ve tecrübelerini aktarmaktan memnuniyet duyacağını kaydetti.
Sevinç Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Sevinç ile ziyarete katılan Genel Koordinatör Bertan Özkan, Tetiker’e Akçakoca yöresel ürünlerinden hediyeler verdiler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo