Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SESLİ'NİN YENİ PROJESİ !

SESLİ'NİN YENİ PROJESİ !

Kdz. Ereğli’ye ivme kazandıracak “Yaşam Merkezi” projesini açıkladı.


Kdz. Ereğli Eski Belediye Başkan Murat Sesli, Kdz. Ereğli’ye ivme kazandıracak “Yaşam Merkezi” projesini açıkladı. “Cumhuriyetin 100. Yılında 100 Proje ile Kdz. Ereğli’yi Yeniden İnşa Edeceğiz” sloganıyla yola çıkan Sesli, 7’den 77’ye herkese hitap edecek olan Kdz. Ereğli Yaşam Merkezi Projesini Kdz. Ereğli halkının beğenisine sundu. 


Projeye ilişkin açıklama yapan Kdz. Ereğli Eski Belediye Başkanı Murat Sesli konuaşmasında şu ifadelere yer verdi;  Sevgili Hemşerilerim,  Sosyal ve kültürel hayatı ile bölgeden ayrışan Ereğli’mize nefes aldıracak, her şeyden önce kaliteli vakit geçirecek bir kompleks projelendirdik. Bu komplekste Sağlık, spor, eğitim, turizm, kültür, eğlence her şey var. Kdz. Ereğli Yaşam Merkezi’mizde anlatılacak çok şey var. Kadınlarımız, çocuklarımız, gençlerimiz, yetişkinlerimiz herkesin vazgeçilmez alanı olacak. Açık spor alanlarımızda tenis ve basket sahalarımız, Gençlerimize özel, Gençlik Merkezimiz, Nefes alabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz Teras Kafe ve Restoranımız, Kurs Merkezimiz, Kadın Yaşam Merkezimiz,  Tiyatro Akademisi, Dans Akademisi, Sergi Salonu, Mini Çok Amaçlı Salon, Kapalı Spor Kompleksimiz yer alıyor.
Çocuklarımız için çocuk üniversitesi yapıyoruz, yeni nesil oyun grubu dediğimiz montessori eğitim tabanlı kreşimiz olacak. Ebeyenleri verimli vakit geçirirken çocuklarımızda oyun grubun da vakit geçirebilecek. Projemizin en önemli detayını aslında Ereğli halkı belirledi, yoğun talep üzerine olimpik yüzme havuzunu bu alana yapıyoruz. Ayrıca hamam ve saunamız da olacak. Bunlarla da bitmiyor projemiz, alt katına birde bin araçlık otopark yapıyoruz, otoparkımız hem sahil trafiği rahatlatacak, hem de yaşam merkezimize gelen vatandaşlarımızın park sorunu olmayacak.”
“Sanayi ve Meslek Lisesi bütünleşecek”
Proje alanı olan Endüstri Meslek Lisesi’ni nereye yapacakları konusunda da açıklamada bulunan Sesli; “Son zamanlarda gündem olan mülkiyeti belediyemize ait Kışla sanayi sitesi girişindeki kamyon garajı olarak kullanılan alanı modern meslek lisesi olarak düşünmekteyiz. Böylece mesleki alanda eğim gören öğrencileri, pratik anlamda da eğitimlerine katkı sağlayarak, sanayi ve meslek lisesinin bütünleşmesini amaçlıyoruz. Yaşam Merkezi vizyon projemizi Ereğli Halkımızın  beğenisine sunuyoruz. Bir dahaki proje açıklamamızda görüşmek üzere” dedi.

SESLİ'NİN YENİ PROJESİ !

Kdz. Ereğli’ye ivme kazandıracak “Yaşam Merkezi” projesini açıkladı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük2
hayran2
kızgın1
şaşkın0
üzgün0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
Hasan kahya

15 Şubat 2024 - 04:22

Gerçekten eml kdz ereğlinin en güzel yerinde ve hapishaneyi andırıyor okulda okuyan gençler yoldan geçenlere laf atarak içeri kaçıyorlar etrafa rahatsızlık veriyorlar. Bu projeyi bütün adaylar düşünmeli ama o bölge meydan yapılmalı konserlerde festivalllerde kullanılmalı. Trafik böylece tam merkezde festivallerde kilitlenmemiş olur

Sebahattin ozarslan

13 Şubat 2024 - 17:08

Sayın sesli arkanda hükümet yok devlet yok kaynağı nerden bulacak cumhur ittifakı FARK ATAR yani akp ufak tefek partilerekimse oy vermez kiralar dondurulsun yani ev kiraları marketler çok pahali

Ali Ulubatlı

13 Şubat 2024 - 01:39

Hangi Sesli? Eş başkanlık dem partisi icadı iken şimdi !y! parti de bu kervana katıldı anlaşılan...

Yorum Yazın

Canlı Radyo