Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SERVİS İHMALİ Mİ?

SERVİS İHMALİ Mİ?

Okul servisinden inerek yolun karşısına geçmeye çalışan 7 yaşındaki çocuk otomobilin çarpması sonucu yaralandı


Karabük’te bir aile, meydana gelen trafik kazasında yaralanan çocukları için ihtimali bulunduğunu öne sürdükleri öğrenci servisi şoföründen şikayetçi olduklarını bildirdi.
Edinilen bilgiye göre, Aydınlıkevler mahallesi Tevfik Fikret caddesinde, okul servisinden indikten sonra servisin önünden dolanarak yolun karşısına geçmeye çalışan 7 yaşındaki Kayra Birol Karadöngel’e arkadan gelen Z.T. (24) yönetimindeki 78 AAC 078 plakalı otomobil çarptı. Savrulan çocuk kazayı vücudunun çeşitli yerlerinde oluşan kırıklarla atlatırken adeta ölümden döndü.
ANNE, KAZA SONRASI YAŞANLARI ANLATTI
Oğlunun her gün saat 12.30’da yemek yemeye geldiğini, kaza günü oğlunun eve gelmediğini belirten anne Şadiye Çatalçam, gazetecilere konuşmasında şöyle dedi:
“Eşim camdan dışarı bakar bakmaz ambulans, servis ve kalabalığı görünce hepimiz dışarı çıktık, telaşlandık. Dışarıyı çıktığımızda Kayra’yı ambulansa bindirmişlerdi. Biz yaralandığını hastanede öğrendik. Orada bütün müdahaleleri yaptılar. Ayağında kırık var iki tane. Bugün taburcu olduk.”
“HEPSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLDUM” 
Servis şoförü ile görüşmediğini ifade eden Çatalçam, şu sözlere konuştu:
“Arabası arıza yapmış, servisi arkadaşına emanet etmiş. Arkadaşı da karşıda indiriyor çocuğumu. 7 yaşındaki çocuğu yardımcısı geçirmesi lazım karşıya. Bırakıyorlar çocuğu, çocuk bir hızla geçeceğim derken araba çarpıyor. Bize servisi değiştirdik diye bilgi verilmedi. Kapının önünde bekleyin de demediler. Biz kapının önünde öğrendik başka servis olduğunu. Hepsinden şikayetçi oldum. Servisin ihmali bu.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
Cengiz Güzel

13 Şubat 2019 - 11:25

O Cocuga Aılesi ve Ögretmenlerı Asla ve asla İndiginiz aracı Öunden Degilde arkasından Dıkkatlıce Saga sola Bakarak Trafık i Kontrol ederek gecın diye anlatmamışlarıda Arabanın Önunden Yola Cıkyyor.

Yorum Yazın