Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SERAMİK FABRİKASINI GEZDİLER

SERAMİK FABRİKASINI GEZDİLER

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) öğretim üyeleri, Gökçebey ilçesinde bulunan seramik fabrikasını gezdi. 

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamada, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu, Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Ahmet Altın ve beraberindeki heyetin Seramik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sezai Çanakcı, Fabrika Genel Müdürü Hasan Tuzcuoğlu ile birlikte incelemelerde bulunduğu ifade edildi. 

İnceleme sonrası gerçekleştirilen toplantıda, üniversite-sanayi işbirliği kapsamında birlikte gerçekleştirilebilecek çalışmaların değerlendirildiğinin ifade edildiği açıklamada, yapılan görüşmeler sonunda atılacak işbirliği adımlarının somutlaştırılmasına karar verildiği kaydedildi.

Açıklamada, Rektör Prof. Dr. Mahmut Özer’in, şu ifadelerine yer verildi:

"Üniversite olarak sanayi kuruluşlarımızla işbirliği içerisinde olmayı ve birlikte çalışmalar yürütmeyi önemsiyoruz. Bu doğrultuda sanayi kuruluşlarının temsilcileriyle sık sık bir araya gelerek birlikte nasıl projeler yapılabileceği konusunda çalışmalar yürütüyoruz. Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kutoğlu, Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Altın ve beraberindeki heyet, seramik fabrikasında inceleme ziyareti gerçekleştirdiler. Üniversite sanayi işbirliği çalışmalarımız bugün olduğu gibi gelecek günlerde de farklı projelerle devam edecektir."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın