Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Şekip Mosturoğlu tesis için arazi inceledi

Şekip Mosturoğlu tesis için arazi inceledi

Düzce’ye gelen Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu’nun, Akçakoca ilçesinin Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’yi ziyaret ederek, ilçeye yapılması planlanan tesis yatırımı için arazi incelemesinde bulunduğu bildirildi.


Edinilen bilgiye göre, Mosturoğlu ziyarette gazetecilere açıklamasında, yaptığı keşifler sonucu Akçakoca’da bir spor tesisi yapılmasının hedeflendiğini söyledi. 
"Galatasaray, Beşiktaş ve diğer büyük kulüplerimizden de şeref duyarız" 
Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ise diğer kulüplerin de Akçakoca'da yatırım yapmak istemelerinin kendileri için şeref olabileceğini belirterek şunları kaydetti:
"Akçakoca’mıza Fenerbahçe’mizin önemli bir yatırım yapma düşüncesi var. Birkaç alanı gezdik, inşallah bu yatırım gerçekleşir. Biz yerel yönetim olarak sadece Fenerbahçe değil tabi ki, Galatasaray, Beşiktaş ve diğer büyük kulüplerimizde gelmek istediklerinde şeref duyarız.
Yapılan incelemelerde tesis için aday yerleşim alanı olarak 3 adet araziye bakıldı. Bu 3 arazi özellikleri olarak biri 100 dönüm ormanlık alanda biri 20 dönüm denize sıfır ve diğer arazi ise 3 dönüm olarak incelendi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın