Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAMPİYONLAR, MECLİS’E GELDİLER

ŞAMPİYONLAR, MECLİS’E GELDİLER

Büyük başarıya imza attı. Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nda finalde rakibini uzatmalarda mağlup ederek kupanın sahibi olan Karadeniz Ereğli Belediyespor Genç Kızlar Futbol Takımı’na mükafat verileceği bildirildi.


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, kazandıkları kupa ile Ereğli Belediyesi Meclis Toplantısı’na katılan takımın teknik heyeti ve futbolcuları tebrik etti. Uysal, başarının, bir sonraki Meclis Toplantısı’nda alınacak karar doğrultusunda ödüllendirileceğini belirterek şöyle dedi:
“Dün gece yoldan gelen şampiyonlarımız, 114 takımın katıldığı turnuvada birinci olmayı başardılar. Bu çok zor bir işti. Öğrendiğime göre yedekleri bile yokmuş. Bir takım 11 kişi sahaya çıkıyor ve şampiyon oluyor kendilerini kutluyorum. Bu kızlarımızı ödüllendireceğiz. Önümüzdeki ay Meclis’te bunu konuşacağız. Kendilerine canı gönülden teşekkür ediyorum.”
Uysal, Belediye Meclis Üyeleri’nin alkışları ile karşılık verdiği oyuncuları tek tek tebrik ederek onları istirahat etmeleri için evlerine gönderdi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın