Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAMPİYONLAR GECEDE BULUŞTU

ŞAMPİYONLAR GECEDE BULUŞTU

Zonguldak İl Şampiyonu olan Kdz. Ereğli Belediyespor yıldız kızlar, yıldız erkekler ile genç kızlar basketbol ve U19 futbol takımlarının elde ettiği başarılar, düzenlenen gece ile kutlandı. Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’da düzenlenen gecede yaptıkları konuşmalarda, tüm sporcuları başarılarından dolayı kutladı.

Ereğli Belediyespor Kulübü’nce düzenlenen geceye, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın yanı sıra, Belediye Meclis Üyeleri, Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu, Antrenörler ve aralarında bayan takımı oyuncularının da bulunduğu sporcular katıldı.

Düzenlenen gecedeki konuşmasında 4 ayrı dalda elde edilen başarılardan dolayı sporcular ve teknik heyeti kutlayan Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal,  “Amaç sadece şampiyonluklar kazanmak değil, sportif başarıların yanında ahlaki güzelliklerdir. Her zaman sizlerin yanındayım. “dedi.

Ereğli Belediyespor’un 4 ayrı dalda elde ettiği başarılarının gurur verici olduğunu söyleyen Ak Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ise gecede yaptığı konuşmada, “ Ben sizin başarılarınızla övünüyorum. Gurur duydum. Sizleri yürekten kutluyor ve başarılarınızın devamını bekliyorum. “dedi.

Zonguldak  il şampiyonu olan Ereğli Belediyespor yıldız kızlar basketbol takımı, 9-14 Mart tarihleri arasında Tokat, yıldız erkek takımı aynı tarihler arasında Amasya, genç kızlar takımı ise 16-21 Mart tarihleri arasında Bolu’daki bölge şampiyonasında Zonguldak’ı temsil edecek.U19 futbol liginde il şampiyonu olan Ereğli Belediyespor takımı da, tarihi önümüzdeki günlerde belli olacak şampiyona da ter dökecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo