Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAMPİYONLAR, BAŞKANLARINA GİTTİLER

ŞAMPİYONLAR, BAŞKANLARINA GİTTİLER

TBESF Paravolley Türkiye Kupası müsabakaları...


Adana’da düzenlenen TBESF Paravolley Türkiye Kupası müsabakalarında oynadığı 4 karşılaşmayı da kazanarak Türkiye Şampiyonu olan Karadeniz Ereğli Belediyespor Oturarak Voleybol Takımı’nın, kulüp tarihinde ikinci kez kazanılan Türkiye Kupası ile birlikte Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ettikleri bildirildi.
Basın Bürosu’ndan yapılan yapılı açıklamaya göre, ziyarette oyuncular ile bir süre sohbet eden Uysal, Türkiye Kupasının kazanılmasında emeği geçen teknik kadro ve oyuncuları yürekten kutladığını söyledi.
Ereğli Belediyespor şampiyonaya  ev sahibi Adana’yı 3-0 mağlup ederek başlamış,  ikinci maçında  Karabük ü 3-1, üçüncü maçında  Alaplı Alges’i 3 - 0 mağlup ederek finale yükselmiş, finalde ise bir kez daha karşılaştığı  ev sahibi Adana’yı 3-0 mağlup ederek  Türkiye Kupası’nı kazanmıştı.
Bu arada şampiyona da Ereğli Belediyespor’lu oyunculardan  Onur Yıldırım En iyi Pasör, Tarkan Atik En iyi Blokcu, Mehmet Yılmaz ise en değerli oyuncu seçilmişti.
Öte yandan Kdz. Ereğli Belediyespor Oturarak Voleybol Takımı gün içinde Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu da ziyaret etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın