Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAMPİYON BELLİ OLDU!..

ŞAMPİYON BELLİ OLDU!..

O Ses Türkiye’de final gecesinde heyecan doruktaydı. O Ses Türkiye şampiyonluğu içinHadise’nin takımından Aziz Kiraz, Gökhan ve Hakan’ın takımından Emre Sertkaya yapılan elemeler sonucunda ikili finale kaldı. Son elemeden sonra O Ses Türkiye finalini kazanan isim ise Emre Sertkaya oldu.  
 
Sertkaya, sonuçlar açıklanınca Gökhan ve Hakan’a sarıldı, mikrofonu eline alınca gözyaşları döktü...
O Ses Türkiye’nin 2 Şubat Salı akşamı yayınlanan final bölümünde rakiplerini geride bırakan Emre Sertkaya, O Ses Türkiye’nin şampiyonu oldu. Uzun O Ses Türkiye maratonunda başarılı performanslarıyla büyük beğeni toplayan Emre Sertkaya, SMS ve TV8 Yan Ekran uygulamasından gelen oylar sonucunda şampiyon oldu. Emre Sertkaya, Gökhan ve Hakan’ın takımında yer alıyordu. Yarışmacının ikincisi ise Hadise’nin takımından Aziz Kiraz oldu.
 
VİDEO İZLEMEK İÇİN;
 
O Ses Türkiye finali bu akşamı ekrana geldi. İşte; O Ses Türkiye 2016 finalde yarışan isimler:
 
Türkan Kürşad - Hakan ve Gökhan’ın takımından
Emre Sertkaya - Gökhan ve Hakan’ın takımından
Aziz Kiraz - Hadise’nin takımından
Tankurt Manas-  Ebru Gündeş’in takımından
 
 
 
Her sene olduğu gibi bu yılda birinciye albüm yapılacak. Salı günü yapılan final sonrası yarışmayı birinci tamamlayan Emre Sertkaya albüm ve son model bir otomobilin sahibi olacak.

EMRE SERTKAYA KİMDİR?
 
Sıradışı yorumu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Emre Sertkaya, Gökhan ve Hakan’ın takımında yer alıyordu. Yarı finalde elenen Busegül’ün sevgilisi olan Emre, O Ses Türkiye birinciliğinin en güçlü adaylarındandı.
WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın