Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ŞAMPİYON BELLİ OLDU..

ŞAMPİYON BELLİ OLDU..

TMVFL Veteran ligini tescil etti.


2014 yılından itibaren 40 yaş üstü futbolseverleri TMVFL Futbol Ligi'nin çatısı altında buluşturan Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu pandemi dolayısıyla açıklamalarda bulundu.

LİG TESCİL EDİLDİ

Yapılan açıklamaya göre; "Ülkemizde ve dünyada etkileri devam eden COVID-19 salgınının yarattığı pandemiyle mücadelede, devletimizin çizdiği çerçeveye uygun olarak, Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Federasyonu üzerine düşen sorumluluğu ilk andan itibaren büyük bir titizlikle yerine getirmektedir."

Ayrıca yapılan açıklamada; "TMVFL, ilgili bakanlıkların ve Bilim Kurulu’nun kararlarını dikkate alarak, oluşan bu hassas durumla ilgili olarak tüm kulüplerimizin de görüşlerini almıştır."

Pandemi dolayısıyla 2019-2020 Bülent Yelkenci Sezonu TMVFL Futbol Ligi'nin son 2 haftası oynanamamıştı. Yapılan açıklamaya göre lig tescil edildi ve bölge birincileri ve şampiyonları belirlenmiş oldu.

ŞAMPİYON ZAFER MEN  MASTER VETERANLAR

TMVFL Futbol Ligi'nin tescil edilmesiyle birlikte Yeşil  Batı Karadeniz Bölgesi'nde Kdz.Ereğli Zafer Men Master takımı  sezonu şampiyon tamamladı.Ereğli temsilcisi oynadığı 12 maçta 9 galibiyet 3 beraberlik alarak bitime 2 hafta kala en yakın rakibine 6 puan fark atarak  topladığı 30 puanla lider durumdaydı.

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi (TMVFL)  Federasyonu yeni bir karar alarak gelecek sezon oynanacak lige 2020-2021 Zafer Men sezonu adını vermişti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın