Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SAHİL DOLUP TAŞTI !.

SAHİL DOLUP TAŞTI !.

Ereğli sahili kısıtlama günü de hareketli.


 Ereğli 'de Korona virüs (Covid-19) salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasındaki esneklikler bazı ihalalleri bereberinde getiriyor. 

Alınan kararlar arasında, vatandaşların mağdur olmamaları açısından  "10.00- 17.00 saatleri arasında en yakın mesafedeki bakkal, market  gibi yerlere  yürüyerek gidilebilir’ esnekliği, çok sayıda vatandaş tarafından  ihlal ediliyor. 
 Sorgulamalar sırasında “markete, kasaba, fırına, gidiyorum “ gibi gerekçeler gösteren vatandaşların yolu sahilden geçince (!) bu fotoğraflar ortaya çıkıyor .

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın59
şaşkın14
hayran6
gülücük5
üzgün1
Kuralsızlara pirim veren sistem

09 Şubat 2021 - 12:16

Bu ülkede kuralsızlara hiç ses çıkartılmıyor polisin yazdığı cezayı herkesin gözü önünde yırtanlar var polisimizin yetkisini alan tüm milletvekilleri bu durumdan memnunmu bazılarının çok memnun olduğu kesin.

Devlet göz yumuyor

08 Şubat 2021 - 14:30

Vakaların tekrar artmasını tek nedeni göz yuman denetlenmeyen uyarmayan devletdir kuralsızlar zaten dünden razı bu duruma

Serkan demir

07 Şubat 2021 - 22:42

Sahilde yürüyenler markete gidiyorda oturanlar market bekliyor galiba ayaklarına gelsin diye

Madenci gardaş

07 Şubat 2021 - 21:20

Neden ceza yazılmıyor adliyenin orda market var yeni mahallede fırın ve market var kadıtarlasında öyle bu insanlar nereye gidiyor birahanede market var ekmek satan yer var neden bu insanlara ceza yazılmıyor hususi arabalar motosikletler vızır vızır çalışıyor ne güvenlik işini yapıyor nede vatandaş bu vurdum duymazlık yüzünden bu salgın bitmez

Yorum Yazın