Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

SAĞLIKLI ALIŞVERİŞİN ADRESİ !.

SAĞLIKLI ALIŞVERİŞİN ADRESİ !.

Ereylin Avm, pandemi denetimlerinden tam not aldı.


Normalleşme sürecinin başlamasıyla beraber kapılarını 1 Haziran’da misafirlerine tekrar açan Ereylin Avm, Kdz.Ereğli Belediye Başkanlığı ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı üç ayrı teknik ekip ve Emniyet Müdürlüğü personelleri tarafından yapılan pandemi denetimlerinden tam not aldı.

 

Ereylin Avm, pandemi döneminde sosyal mesafe, maske zorunluluğu, ateş ölçümü, 8 m2’ye bir müşteri düşecek kadar ziyaretçi alımı yapılması gibi uygulamalarla teknik bakım, sağlıklı yaşam konularında aldığı güvenlik önlemleriyle beraber normalleşme sürecine adapte oldu. Ereylin Avm ziyaretçileri ve çalışanlarının sağlığı için resmi makamlar tarafından belirlenen %100 taze hava, hijyen, sosyal mesafe ve diğer tüm kuralları büyük bir özen ile uygulayarak 1 Haziran'da ziyaretçilerine kapılarını tekrar açtı. Havalandırma sistemi, sosyal mesafe kuralları, mağaza içlerindeki kurallar, hijyen, maske uygulamalarının yanında; tuvaletler, yürüyen merdiven küpeşte bantları, cam korkuluklar, asansörler, masa ve sandalye, tüm cihazlar olmak üzere toplamda 27.676 metrekare alan daima dezenfekte edilmektedir.

Güvenli ve sağlıklı bir alışveriş için bütün önlemler alındı

Ereylin Avm’de ziyaretçilerin daha konforlu, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilmeleri için alınan önlemler ve uygulamalar, Kdz.Ereğli Belediye Başkanlığı ve Sağlık Bakanlığı’na bağlı üç ayrı teknik ekip ve Emniyet Müdürlüğü personellerinin katılımıyla yapılan pandemi denetimlerinde yerinde denetlendi. Ereylin Avm’in havalandırma sistemi, sosyal mesafe kuralları, girişlerdeki ateş ölçümü dahil denetimler, mağaza içlerindeki kurallar, hijyen, maske uygulamaları konularında alınan sıkı önlemler Ereylin Avm Yönetimi tarafından yetkili ekiplere anlatıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
üzgün1
kızgın1
hayran0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın