Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

"EREĞLİ SEÇİM BÖLGEM GİBİ" !.

"EREĞLİ SEÇİM BÖLGEM GİBİ" !.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve İlçede hizmet veren Anadolu Hastanesi ve ARKAZ grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Arkaz, Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ü parti binasında ziyaret etti.


Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve İlçede hizmet veren Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Arkaz saat 12.30’da geldiği Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı önünde Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, yönetim kurulu üyeleri ve partililer tarafından karşılandı.

Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, yönetim kurulu üyeleri ve partililerle tek tek selamlaşan Arkaz, parti binasında ziyareti ile ilgili açıklamada bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve İlçede hizmet veren Anadolu Hastanesi ve ARKAZ grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Arkaz konuşmasında “ Ben yaklaşık 16-17 yıldır bölgedeyim. Bölgede iş veren bir insanım. Dolayısıyla bölge insanını çok yakinen tanıyorum. Ben Zonguldak il ve ilçelerini kendi seçim bölgem gibi görüyorum. Sürekli olarak bir ayağım burada ve gidip geliyorum. Ülkenin her tarafı bizim için aynıdır. Ama, Sonuçta burası ile bir bağlantımız bir bağımız var. Hem ziyaret edip hem de varsa sorunları dinlemek istedim. Vatandaşlarımızı ne kadar çok ziyaret edersek biz Ankara’da memleketin meselelerine hakim oluruz. Çünkü konuyu yerinde incelemek lazım” dedi.

Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ise konuşmasında “Sayın vekilimiz 6 ay içerisinde teşkilatımızı ikinci kez ziyaret ediyor. Ziyaretinden dolayı kendisine ve ekibine ayrıca teşekkür ediyorum. Vekilimizin dediği gibi kendilerinin burada ticareti var. Kendisi ile hem siyasi hem de Ereğli’ ye yaptığı hizmetten dolayı ayrıca bir teşekkür borcumuz var. Teşkilatımızı istişare ve sorunların dinlenmesi, çözüm önerileri açısından ziyaret etmiştir. Teşkilatım adına da kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan ziyaret daha sonra basına kapalı olarak devam etti. Ziyarete Partinin önceki dönem Ereğli Beleidye Başkan Adayı Mevlüt Özdemir ve çok sayıda partili katıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın