Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

PROFİLO EREĞLİ'DE !

PROFİLO EREĞLİ'DE !

Ereğli`de yeni bir iş yeri daha hizmete açıldı.


Ereğli’de, Profilo Dayanıklı tüketim Aletleri Yetkili Satış noktası Meydanbaşı Caddesinde açıldı.

Turuncu Vizyon Ev Aletleri Sanayi Ticaret Limitet Şirketi uhdesinde hizmet verecek olan Profilo Dayanıklı Tüketim Aletleri Yetkili satış noktasının açılışında konuşan firma sahibi Gökhan Türk, ilçeye Profilo ürünlerinin satış noktasını hizmete sunmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Profilo Bölge Müdürü Kenan Çetinoğlu'da,  firma sahibi Türk ile uzun yıllar mesai arkadaşlığı yaptıklarını hatırlatarak, “ Profilo markasının Ereğli’de çok iyi temsil edileceği bu güzel mağazayı, bundan sonra İnşallah layığı ile götürecektir. Bizi ve kendisini de çok güzel temsil edecektir” dedi.

Profilo Kıdemli satış Direktörü Dr. Mustafa Işkıncı ise açılışta yaşanan heyacın ve coşkunun kıymetli olduğuna değinerek, “ben de gururluyum. Çünkü BSH Ev Aletlerinin gerçek anlamda insanların hayatını kolaylaştıran insanların hayatına değer katan ve yaşamın her alanında insanların sevdiklerine zaman ayırması için değer üreten profilo markasını, Ereğli’de böyle güzel bir mağaza ile buluşturduğumuz için çok mutluyuz. Hepimize hayırlı olsun. Uzun vadeli olsun. Burada herkesin kazandığı, mutlu olduğu bir yerimiz olsun.

Kur’an-ı Kerim’den ayetler okunan, dualar edilen açılışta kurdeleyi ise AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt. CHP İlçe Başkan Yardımcısı Yıldıray Aslan, Çetinoğlu, Dr. Işkıncı, İş yeri sahipleri Türk ile eşi Kadriye Türk birlikte kestiler.

AK Parti ve CHP’li İlçe yönetim kurulu üyeleri, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkan Yardımcısı Tasin Tanyıldız, eski TSO Başkanı Sertan Yalçın’ın yanı sıra çok sayıda davetinin katıldığı açılışın ardından 2 katlı mağazadaki ürünler gezildi. Firma sahibi Türk, davetlilere ürünler hakkında bilgiler aktardı.

Müftü Mahallesi Meydanbaşı Caddesi (Yokuşu) no 83. Adresinde hizmete giren Profilo Dayanıklı tüketim Aletleri Yetkili Satış noktasında, davetlilere yiyecek ve içecek ikramında bulunulurken, bir çok üründe ise açılışa özel indirim ve kredi uygulaması başlatıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo